Зауваження: оригінальний документ новіший за цей переклад.

Методи доступу до журналів системи відслідковування помилок

Доступ до активних повідомлень про помилки

Кожне отримане або відіслане системою обробки помилок повідомлення фіксується. Доступ до цього повідомлення можна отримати декількома способами.

Основний метод доступу — це використання веб-сторінок. Ознайомтесь з формами на головній сторінці системи відслідковування помилок за адресою https://bugs.debian.org/

Працює поштовий сервер, який може за запитом відіслати повідомлення про помилки у вигляді звичайного тексту. Щоб скористатись цією можливість надішліть листа з єдиним словом help в тілі повідомлення за адресою request@bugs.debian.org (поле Тема (Subject) цього листа ігнорується), або ознайомтесь з інструкціями у Всесвітній Мережі чи в файлі bug-log-mailserver.txt.

Доступ до архівів повідомлень про помилки

Всі закриті повідомлення про помилки архівуються через 28 днів після надходження та збереження останнього повідомлення на цю тему. Це означає, що втрачається можливість доступу отримати доступ або будь-що змінити в них за допомогою роботів control та service. Однак, повідомлення залишаються доступними для перегляду.

Архіви повідомлень про помилки ви можете знайти за допомогою WWW-форм на https://bugs.debian.org/, просто вибравши параметр заархівовані помилки.

Зверніть увагу, що в архівах не збереглися старі закриті повідомлення про помилки, в них можна знайти лише ті звіти, номера яких перевищують #40000 (приблизно).

Доступ до сирих даних про помилки

Якщо вам потрібні сирі дані, що використовуються системою відслідковування помилок, їх можна віддзеркалити через rsync з bugs-mirror.debian.org. Відповідні модулі мають назви bts-spool-db (для черги активних помилок), bts-spool-archive (для досить давно закритих та перенесених до архіву помилок) та bts-spool-index (для файлів індексів помилок).

На час написання цього тексту черга активних помилок мала розмір близько 2.5 Гб, а заархівованих — 10 Гб. Якщо вам потрібні лише певні фрагменти даних, для тестових цілей, будь ласка, скористайтесь можливістю завантажити лише частину активної черги, не завантажуйте її цілковито.

Не слід покладати особливих надій на файли *.status в чергах, оскільки вони є застарілими, використовуються лише для забезпечення сумісності та через деякий час будуть видалені. Натомість, використовуйте файли *.summary.


Інші сторінки системи відслідковування помилок (BTS - Bug Tracking System):


Debian BTS administrators <owner@bugs.debian.org>

Debian bug tracking system
Copyright © 1999 Darren O. Benham, 1997, 2003 nCipher Corporation Ltd, 1994-1997 Ian Jackson.